środa, 29 maja 2013

Zamiast recenzji ostrzeżenie!

Szoko, Polska, Kormoran

Dziś wpis bardzo krótki i nietypowo, będący ostrzeżeniem przed zakupem trunku beznadziejnego! Piwo to jest na rynku już od dłuższego czasu, lecz nigdy nie zdecydowałem się na zakup, gdyż nie lubię piw sztucznie aromatyzowanych. Los jednak sprawił, ze piwo to trafiło w moje ręce więc stwierdziłem, ze dam mu szansę.

Etykieta ładna, przyjemne dla oka połączenie kolorów. Informacje na kontrze: "ciemne piwo o smaku gorzkiej czekolady", w składzie cukier i aromat czekoladowy, wysoki ekstrakt 16,50%, a przy nim jedynie 5,8% alkoholu.

Aromat: przypomina mi indyjska tabakę czekoladową, która miała właśnie taki zapach sztucznej czekolady. Bardzo intensywny, nieprzyjemny. 0/0.5

Smak: twórcy chyba nigdy nie jedli gorzkiej czekolady jeżeli piszą takie bzdury na kontr etykiecie. Smak nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdziwa czekoladą, jest sztuczny, nieprzyjemny jak tania polewa do ciast, lub najgorsze czekoladki z bombonierki! Do tego jest on na tyle intensywny, że inne smaki się nie przebijają. Goryczka delikatna, całość bardzo słodka. 1.5/8

Uwagi: produkt fatalny, aby nie powiedzieć beznadziejny! Wspaniałe nuty czekoladowe można uzyskać z odpowiedniego słodu, więc po co warzyć takie potworki?! Przy tym wynalazku już nawet Pszeniczne Bananowe z Corneliusa jest dobre.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz