To czytamy

Nie tylko u nas znajdziesz teksty na tematy piwne. Piwna blogosfera jest mocno robudowana, jednakże zarazem mocno rozdrobniona. Dlatego nie sposób śledzić wszystkich piwnych blogów.  

No nie da się. 

Z tego miejsca chcemy Ci polecić kilka sprawdzonych miejsc, w których spędzisz miło czas i czegoś się dowiesz o piwie i wszystkim co z nim związane.

Polecamy:

http://piwnepodroze.blogspot.com/ - blog Tomka. Jak sama nazwa wskazuje jego pasją są podróże i piwo. Więc połączył to pokazując miejsca gdzie warto wybrać się na piwo. Oraz piwa warte zabrania w ciekawe miejsca.

http://thebeervault.blogspot.com/ - blog Kuby. Bezkompromisowy, co może się nie podobać browarom. Nie lukruje, używa mądrych wyrazów.

http://www.zpiwem.pl/ - blog Wojtka. Programista, dziennikarz, muzyk. Człowiek złożony niczym aromat RIS`a. Ciekawe spojrzenie na piwny świat, okraszone specyficznym humorem i porównaniami.

http://browarnik.blogspot.com/ - animator środowiska piwnego głównie na północy kraju. Mniej degustacji, bardzo ciekawy cykl Rozmowy okołopiwne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz