O mnie/Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować możesz to zrobić na kilka sposobów:

Komentarz pod wpisem na blogu.
Za pomocą fanpage`u na Facebooku
Poprzez blogową skrzynkę pocztową abp.blog@o2.pl


Aleksander Lisowski:

Nie lubię pisać o sobie, ale jak trzeba to trzeba :) Sarmacka dusza sprawiła iż pokochałem dobre trunki, jednak zamiast węgrzyna preferuję imperialne stouty, portery bałtyckie, ciemne bogate w smaku piwa. Nie oznacza to oczywiście iż gardzę innymi stylami, wręcz przeciwnie: mocno chmielone, wędzone, czy kwaśne również potrafi dobrzeć przez przełyk do serca:)  Jestem otwarty na wszelkie piwne dziwy, ale nie lubię sztucznych aromatów, wysokich cen i piwnej ściemy.

Oceniając piwo kieruje się poczuciem własnego smaku, jednocześnie przedstawiając trunek tak, abyście sami mogli ocenić czy to Wasz gust. Poprawność stylowa jest ważna, ale jednak dobry smak ma znaczenie pierwszorzędne. 

Co jakiś czas w wolnej chwili, i przy sprzyjających okolicznościach warzę  piwo sam, o efektach kiedyś może usłyszycie, ale jeszcze nie teraz.
Poza piwem: zdecydowanie muzyka rockowa (KISS, Alice Cooper, ManOwaR, Warlock) hard & heavy. Wyjazdy na koncerty i ukochane zamki zawsze staram się łączyć z piwem. Na wieczór dobra książka, serial (zdecydowanie przedkładam je nad filmami) i już trochę o mnie wiecie :) AAA Zapomniałem lubię obejrzeć dobry mecz, chyba nie muszę dodawać, że dobry i liga polska się nie łączy, chyba że w przypadku siatkówki i piłki ręcznej :)

Kontakt: lisowski.aleksanderlb@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz