sobota, 24 sierpnia 2013

Słuchajcie, oceniajcie, decydujcie! Piwne dialogi odcinek 0

W dniu dzisiejszym chcieliśmy zaproponować Wam coś nowego i mamy nadzieję ciekawego. Mianowicie słuchowisko pod tytułem "Piwne dialogi". W zasadzie jest to bardzo spontaniczny pomysł zainicjowany przez Pana B.. Osobiście na nagranie tego materiału przystałem bardzo chętnie, ale od samego początku uznawałem iż jest to na próbę, spontanicznie, bez przygotowania i planu - innymi słowy, że materiał ten nigdy nie ujrzy światła dziennego, a będzie tylko rozgrzewką przed nagraniem czegoś na poważnie. Co za tym idzie rozmowa jest bardzo luźna, pełna dygresji, pewnie i sporo błędów językowych, co pilniejsi poloniści usłyszą.  Co do treści: Łukasz pije dwa Summer Ale z Widawy, a ja nową warkę Smoky Joe. Proszę nasze wypowiedzi traktować z przymrożeniem oka i dystansem, gdyż  jest to bardziej zapis prywatnej rozmowy.

Dlaczego w takim razie to publikujemy? Aby zapytać Was czy taka forma jest interesująca i atrakcyjna w odbiorze, czy ma to większy sens i chcecie następnych odcinków (powiedzmy raz czy dwa w miesiącu), czy też mamy sobie dać spokój i skoncentrować się tylko na klasycznych wpisach. W związku z tym prosimy Was o zabranie głosu i ocenę formy oraz treści! Piszcie co o tym sądzicie, czy jesteście na "tak" czy na "nie". Przesłuchałaś/eś napisz chociaż kilka słów:)

Na koniec, krótko o tym dlaczego słuchowisko, a nie video:
- nie jesteśmy fotogeniczni, więc żadna to przyjemność patrzeć na nasze facjaty (ja jak się ładnie uczeszę to nawet wyględny jestem:) - przyp. ŁB)
- dla nas nagranie audio jest dużo prostrze i nie wymaga dodatkowego sprzętu
- dla Was jest poręczniejsze, gdyż ściągniętej mp3'ki możecie posłuchać jadąc do pracy, na uczelnię czy gotując obiad, czy sprzątając i to jest najważniejsza przyczyna.
- nie jesteśmy Tomkiem Kopyrą:D - przyp. ŁB

Miłego słuchania i komentowania! 
ps. Mamy nadzieję, że nikogo nie uraziliśmy, oraz z góry przepraszamy za wszelkie błędy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz